En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Buharlı Koltuk Yıkama Şirketleri, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Buharlı Koltuk Yıkama Şirketleri

buharlı koltuk yıkama


Şöyle bir soru sorabiliriz kendimize; neden buharlı koltuk yıkama diye mesela. Cevap ise çok açık aslında.

Su, deterjan ve elle yapılan koltuk temizliklerinde yalnızca yüzeyde bulunan görünen kirler yok edilir. Su ile temas eden bakteri, mikrop ve kir aslında daha içe doğru bir ilerleme yapar. Bakteri ve mikrobun tekrar yüzeye çıkması ise yalnızca kısa bir süre gerektirir.

Koltuklar el ile temasın yapıldığı ve sağlığımızı doğrudan etkileyen eşyalardan biridir. Yağlanma, kirlenme ve bakteri oluşumuza her zaman açıktır. Buhar tekniği ile yapılan bir temizlik sonrasında koltuğunuzda parlaklık ve ardından maksimum 8 ay bakterilerden kurtulma olanağı vardır.

Buharlı temizlik ile yalnızca koltuk değil, yatak ve halılarınızı da temizletebilirsiniz. Yüksek buhar gücü ile mikroplar ve bakteriler kesin olarak yok edilir.

Deneyim ve birikim dolu hizmet sunan Lider ile siz de bu farklılıktan yararlanabilirsiniz. Ücret ve randevu için 0 546 546 28 06 GSM hattımızdan bizimle yirmi dört saat iletişime geçebilir ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Daha fazla detay için sayfasından ve resmi web sitemizden destek alabilirsiniz.