En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Kabul Bazar Amtaa, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Kabul Bazar Amtaa

Kabul Bazar

Site, ülkemizde iştirak üzerinden herkesin dilediği ürünü satabilme platformu olarak çalışan hepsi burada sitesine benziyor. Cep telefonundan tablete, bilgisayardan oto satışına kadar mümkün olduğu kadar geniş bir yelpazede ziyaretçilerine hizmet veriyor. Afganistan genelinde çalışmanın düşünüldüğü site şu an kabul bazar ilk çalışması ile faaliyetlerine başlamış bulunuyor.

Özellikle teknolojinin hızlı ilerlemesi ile bugün dünyanın her yerinde bu ürünlere ulaşmak mümkün oluyor, ancak herkes hem yakın yerden hem kaliteli hem de mümkün olduğu kadar ekonomik fiyata almak istiyor, bugüne kadar kapalı bir pazar olarak bildiğimiz Afganistan'da ise durum hiç de sandığımız gibi değil. Ülke, bir yandan Rus ekonomisi ile destek sağlarken diğer yandan teknolojik ürünlerde ticaretini uluslararası alana açmış durumda, zaten dünyada kendini kapatan tek ülke kaldı, onun dışında tüm ülkeler artık serbest piyasa canlılığını bir şekilde deneme içinde bulunuyor.

Amtaa


Sitede alışveriş olanağının geniş bir yelpazeye yayıldığından bahsetmiştik. Bunların başında elektronik ürünler gelse de, televizyon ürünlerinden bitkisel ilaçlara, hediyelik eşyadan çeşitli hizmet dallarına kadar pek çok alışverişin iç içe olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Afganistan'da da bunlara ek olarak amtaa da kendine bir pazar oluşturmuş durumda.

Daha fazla detaylı bilgi için  sitesini ziyaret edebilir, belki de yurt dışı ayağı olarak Afganistan ile ticari alışverişi şimdiden düşünebilirsiniz.