En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Western Filmi İzle, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Western Filmi İzle

Ünlü Western Filmi İzle


Kovboy filmleri denildiğinde hepimiz Clint Eastwood ismini biliriz, bu ünlü oyuncunun bir kaç filmi say desek neredeyse tamamını sayacak kadar da bilgi birikimine sahibiz. u oyuncu şöhretini western filmi izle sayesinde kazanmış bir oyuncu olsa da gerçekten o ünü hak ettiği de gün gibi aşikardır.

Bilindiği gibi bu filmlerde tutulmak ve iyi bir senaryo ile seyirci karşısına çıkmak önemlidir, ve bir de buna oyuncu kalitesinin eklenmesi de ayrıcalık taşır. Sergio Leone bu konuda kendini ispatlamış bir yapımcı ve yönetmen olarak spagetti western tarzında iyi bir kaliteyi yakalayarak seyirciye sunmayı başarmıştır.

Bu konuda kült olmuş yapımlar ile sinema tarihine altın harflerle geçmiş bir kaç yapımın isimleri ise; iyi kötü ve çirkin, bir avuç dolar için gibi yapımları sayabiliriz. Spagetti western tarzının dışında ise kişisel ve psikolojik ilk filmlerden olmanın yanı sıra bunu kovboy filmlerine de taşımış olan kahraman şerifi örnek verebiliriz.

Western filmler kategorsinde daha sayamayacağımız kadar çok eser bulunuyor. Red kit serileri, Bud Spenson filmleri gibi daha pek çok film de bulunuyor.

Tabi unutulmaz aktörleri de bir bir saymak gerekir; leevan clief, gary cooper gibi isimler de kovboy filmlerinin bu kadar sevilmesinde öncülük yapmış aktörlerdir.

Daha fazla western filmleri izle için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İntikam filmini kısaca sizlere tanıtabiliriz; John yedi senedir hasret kaldığı karısı ve çocuğu ile hasret gidermek ve onlara kalıcı bir hayat vermek için Avusturya'da onları getirtir. Tren garında başlayan karşılama kasabaya ulaşmak için bindikleri yolcu arabasında iki serserinin olay çıkarması ile devam eder. John'u arabadan atan serseriler karısını ve çocuğunu kaçırır ve ne var ki onları takip eden John yolun ilerisinde çocuğunun cesedi ile karşılaşır bir çatışmada iki serseriyi de öldüren John karısının yaşamasına ise yardım edemez.

Bu iki serseriden biri ise çete liderinin kardeşidir ve lider onu öldüreni canlı bulmak ister, kasabayı da haraca bağlamış olması yakında katili bulacağına işarettir ve John kasabadan ayrılmak üzereyken yakayı ele verir.

Tüm western filmleri için sitemizde geniş bir seçki bulabilirsiniz.

Filmler için  sayfasına bakabilirsiniz