En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Son Çıkan Filmler Neler, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Son Çıkan Filmler Neler

HD Son Çıkan Film İzle


Sinema salonlarının yine dolup taşıdığı şu günlerde kendi zevk ve keyfimize uygun film seçiminde de titiz davranıyoruz. Özellikle adını daha önceden duyduğumuz yapımlara olan ilginin artmış olması bu sektörde bir canlılığı da getiriyor. Pekala hangi yapımlar vizyonda yerini alıyor bunlara ne kadar dikkat gösteriyor ve takibe alıyoruz, işte bu sorulara bu sayfada cevap bulabilirsiniz. Sizlere son çıkan filmler hakkında detaylar veriyoruz.

Gösterimdeki yapımlara baktığımızda genelde komedi, macera ve gerilim ağırlık olduğunu hemen söyleyebiliriz. Senaryo çalışması en zor olanlar ise kuşkusuz komedi yapıları. Pek çok kişi komedi filmlerinde aradığını bulamadığı için çıkıyor. Durum bu olunca ister istemez senaryo kalitesine ve oyunculuğa göre bir beğeni yapılması gibi bir durum ortaya çıkıyor. Aşağıda hem komedi hem de diğer türlerde bir kaç filmin tanıtımı yer alıyor.Bunlara bakarak siz de beğeni yapabilir ve seçmiş olduğunuz eser hakkında önceden bilgi sahibi olarak gidip gitmeme kararı alabilirsiniz.

Afişlere baktığımızda son çıkan filmler arasında vurdum duymaz ilk sırayı alıyor. İki gariban gencin şehir manzarasının anlatıldığı filmde yine mesken ve arka plan olarak İstanbul kullanılmış. Şehrin değişik bölgelerinin tanıtımının da yapıldığı filmin senaryo çalışması ise kısaca şöyle. Ahmet ile Mehmet çalışmak amacıyla soluğu İstanbul'da alırlar ve Kasım paşa da hoş bir küçük dairede yaşamlarını devam ettirler. Bir yandan da iş aramaya çıkan bu iki genç ise birbirinin zıttı iki mizaca sahiptir. Ahmet hovarda ve İstanbul kızlarına ayran gönüllü olarak aşık olurken Mehmet ise daha mutaassıp bir yapıda seyirci karşısına çıkıyor. Etik değerlere önem veren Mehmet ile saldım çayıra tarzı hayatı benimsemiş Ahmet arasında devam eden didişme ne zaman ki bir aşk üçgenine neden olacak işte o zaman ortalık tam bir yarış alanına dönüşecektir.

Bir yandan her ne kadar birbirleri ile boğuşsalar da iki arkadaş olan bu iki delikanlıya genç kızın tepkisi ise bir başkasını bulması ile de daha da alevlenecek ve gelişmeler bu iki gencin bir çete ile olan tartışması ile hemen büyüyecektir.

Farklı bir anlatımı olan vurdum duymaz son yılların başarılı yapımlarından biri olarak güçlü senaryosu ile de dikkat çekiyor. 

Diğer yandan son çıkan filmler arasında yine gerilim dozu yüksek bir Amerikan yapımı olan kapıyı çaldım ise ilk sahnesinden itibaren değişik bir atmosfer yaratmayı başaran ender yapımlardan biri olarak perdede yerini alıyor.

Bu yapımı görmeden son çıkan film izle heyecanını yakalamış olabileceğinizi şimdiden söylemek gerekiyor. Filimin konusu ise aynen şu şekilde cereyan ediyor.

Bir grup genç tatil için ormanın içinde bir gezintiyi seçer. Kızlı erkekli karma bir grup olan bu arkadaşlar arasında geçmişte birbirlerine takıntı da bulunan James ve Jordan da vardır. Ormanın içlerine doğru ilerledikçe bu ikili arasında yine kız meselesi hasıl olacaktır ve eskide kalmış tartışma yeniden alevlenecektir. Ormandan geçip dağ yamacına yaklaşmalarına az bir mesafe kala gördükleri bir kulübede sığınan bu arkadaşlar arasında gece saatlerinde ise bir çığlık sonucu içlerinden birinin eksildiği görülecektir. Herkes dikkatini bu olaya vermişken tartışma yaşayan gençlerden birinin cesedi ise kulübenin içinde bulunur.
İşler bundan daha fazla karışamaz denilen noktada tüm gözler diğer gence çevrilmişken yine dışarıda gruptan bir başkasının yardım sesine koşan gençler asıl tehlikenin çok daha büyük olduğunu kavrayacaklardır. Hemen dağa çıkma düşüncesinde olan gençlerin ise kulübeden çıkmalarına ise mani olacak pek çok gelişme hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Bilinmeyen nedenlerle sayıları azalmaya başlayan gruptan yalnızca üç kişinin kalmış olması ile birlikte finale doğru ise herkesi ters köşeye yatıracak ani bir gelişme filmin ana teması olarak karşımıza çıkacak. Seyri mükemmel sahnelerle süslenmiş filmin hem tabiat manzaraları hem de görsel efektleri ise diğer gerilim yapımlarına taş çıkaracak cinsten.

Filmleri izlemek için adresine bekliyoruz.