En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Film İzle, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Film İzle

Full HD Film İzle


Yerli ve bunun yanı sıra yabancı yapımlardan bir kaç örnek sinema eserini tanıtacağız bu yazımızda. Özellikle son haftalarda vizyona giren yapıtları daha yakından tanımak istiyor ve konularını merak ediyorsanız, bu yazımızı mutlaka okuyunuz.

Son yılların gözde yerli sinemalarından biri olmaya aday bir yapım olan kara bela, konusu ve senaryosu gereği diğer yerli eserlerden biraz daha farklı. Hem bir yol hikayesini konu alan film izledikçe mizah duygusu ve macera tutkusunu da birlikte körüklüyor. Yapımın konusuna da kısaca değinelim isterseniz.

Kudret, ailesi ile sorunlar yaşayan, babasına da bakmakla yükümlü gündüzleri işe gidiyorum diye çıkan ve gece geç saatlerde gelen mutsuz biridir. Tek derdi aile birliğini sağlamak olan bu arkadaşın tüm iş görüşmeleri ise hep olumsuz sonuçlanmaktadır. Devlet dairesi terbiyesi almış olan Kudret nedense bir türlü özel sektörde dikiş tutturamamıştır.

Bir akşam karısı ile yaptığı bir tartışma sonucu karısı bir anda rahatsızlanır ve ölür, ertesi günü karısının cenazesini kaldıran Kudret'e bir sürpriz de babası yapar ve o akşam o da vefat eder. Geriye sadece dört çocuğu kalan Kudret, çocuklarının kendi yanında kalmak yerine teyzelerini seçmelerine dayanamayacak ve intihar etmek isteyecektir. Tabi bunu bile beceremez ve eline yüzüne bulaştırır.

Rüyasında annesini gören ve annesinin isteği üzerine Gaziantep yolunu tutmaya başlayan Kudret'e yolda bir işportacı musallat olacaktır. Bir türlü başından atamadığı bu gençle yola düşen Kudret peşlerinde vazife aşkıyla yanan bir zabıta ordusunun da peşlerinde olduğunu elbette bilmiyordur.

Yolda yemek yemek için mola verdikleri şarkılı bir yerde ise şarkıcı genç kadının onların arabalarına saklanması ise olayın boyutunu değiştirecek ve eğlence yerinin sahibinin de adamları ile peşlerine düşmelerine engel olamayacaktır.

Üç kafadar türlü sıkıntı ve belalarla yollarına devam ederken, yolda gördükleri intihar etmek üzere olan birini de arabalarına almak zorunda kalacaklardır. Gittikçe curcunaya dönen bir maceranın eşiğinde olan bu dört arkadaşın hepsinin gayesi ne kadar farklı olsa da yolları aynıdır ve hepsi de bir şeylerden kaçıyordur aslında.

Başarılı bir tema çizen film izle heyecanını da yaşatan esprileri ile gülme krizine sokan ve yer yer ince ve alaycı replikleri ile düşündüren bir yapım. Filmin finaline doğru parasız kalan ve banka soymak mecburiyetinde kalan ekibin bu seferde peşlerine polisin düşmesi ise temponun bir anda hızlanmasına neden oluyor.

Bu ay vizyonda giren yapımlardan bir diğeri ise hayalet dayı filmi. Caner ve Ozana adında iki üniversite öğrencisi arkadaş, İstanbul şehrinin altını üstüne getirmişler ancak bir türlü beğenecekleri kendilerine göre bir ev bulamamışlardır.

Tam aramalardan vazgeçecekleri bir anda ise bir mahalleden geçerken emlakçıda duran ilan dikkatlerini çeker ve içeri girerler. Emlak dükkanı sahibi bu iki arkadaşa çok ucuz fiyata iki katlı bahçeli bir müstakil ev bulduğunu ve sadece altı aylık peşinat aldığını söyleyecektir. Fiyatın çok uygun olmasına sevinen gençler hemen evi görürler ve beğendiklerini beyan ederek kapora ve altı aylık kira bedelini ödeyerek taşınırlar.

Her şey gayet iyi ve makul giderken birden evde bir tuhaflık olduğunu da çok geçmeden anlayacak olan bu iki arkadaş evde bir hayaletin varlığından şüphelenirler, full hd film izle....

Eski eşinden helallik alamadığı için arafta kalan bir hayalete yardım etmek zorunda kalacak olan bu iki kafadarı ise oldukça eğlenceli günler bekliyordur. Bir yanda hayalet diğer yanda ise inatçı eski karısı arasında kalan gençler en sonunda her iki tarafında memnun kalması için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için son gayretlerini de esirgemeden kolları sıvayacaklardır.

Üçüncü filmimizde yine bir yerli yapım. Üç müzisyen arkadaş ceplerinde para olmadığı halde şöhrete hayali kurmaktadır. Ancak ne plak şirketleri ne yapımcılar bunlara yüz vermez. Yaptıkları müziğin rock olması ise ticari kaygı olarak görülür.

Bunun üzerine bir banka soyma fikrinde birleşen bu üç arkadaşı ise zor günler bekleyecektir. Kara mizah anlatımı ile seyirci ile buluşan tehlikeyle flört yer yer komik sahnelerin yanı sıra komik replikleri ile de dikkat çekiyor.

Yerli ve yabancı yüzlerce filmi adresinde seyredebilirsiniz.