En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Dram Filmi İzle, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Dram Filmi İzle

Hayatın farklı yüzünü anlatan yapımlardan olan dram filmi izle seçeneği çerçevesinde son dönemin önemli yapımlarını sitemiz aracılığı ile takip edebilirsiniz. Gerek yerli sinemadan olsun gerekse dünya sinemasından örnekler olsun hd kalitesinde yüksek görüntü ve ses kalitesi ile sizlere sunuyoruz.


Birkaç Dram Filmi İzlemek İçin Tanıtım


Bu yazımızda sizlere dram filmi izle türünde bir kaç film tanımında bulunuyoruz, umarız zevkle takip edersiniz. Benim adım han, bir Hindistan filmi. Sevdiği kadının peşinden Amerika'ya gelen bir Hindu Müslümanı konu alan film, 11 Eylül olaylarına da göndermede bulunuyor. Kadın ikisinin birlikte olması için hanın bir şekilde kendisini bu ülkede masum olduğunu ispatlaması gerektiğini söyler. Olayların gelişimi ise Hindistan da yaşanan olayların Amerika'da da devam etmesinden kaynaklıdır. Han, düşman ailelerin bu kararını uygulamak için tek seçeneğinin Amerikan başkanının karşısına çıkıp, ben bir Müslümanım ve masumum demesidir. Film bu konu çerçevesinde ilerler ve sonuca ulaşır. Müslümanlar ile Hristiyanlar arasında bir köprü de kurmuş olan film anlatım olarak da gayet başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Duygu yükü ve verdiği mesajlar ile tarihi bir yapım olma özelliğini de kazanmış olan benim adım han, yakın geçmişimize de başka bir açıdan ışık tutuyor.

Bir başka dram filmi...

Aşka dair filmi İngiltere'de klasik bir ailenin hayatını konu alıyor. Henüz on altı yaşında olan Helen, lise son sınıftadır ve ailesinin tek hayali ise onu Harward üniversitesinde okutmaktır. Tüm bütçelerini bu amaç için kısıtlamış olan aile ise genç kızlarının otuz yaşlarında bir adamla karşılaşmasından sonra değişeceğini tahmin dahi edemeyecektir.

Helen bir gün okul çıkışında yağmurlu bir havada David ile karşılaşır Yahudi olan ve yaşı otuz olan bu adamla ikinci ve üçüncü buluşmasında daha da yakınlaşması sonucunda kendisinin istedikleri olan para ve önemi bu adamda gördüğünü anlayarak hem okulunu aksatmaya hem de kendini ona kaptırmaya başlayacaktır. İlk başlarda karşı çıkan ailesi ise zaman içinde David'in tablo satıcısı olması ve parasının olması nedeniyle yüksek çıkan itiraz seslerini zamanla azalatacak hatta olayı kabullenip kızlarını teşvik edecektir. Fakat kazın ayağı hiç de öyle değildir ve gerçek er ya da geç ortaya çıkacaktır. Helen ile evlenme arefesinde olan David aslında bir başka kadınla evlidir ve bunu Helen'den saklamıştır. Tüm hayatı yıkılan Helen aynı zamanda David için eğitim hayatını da sonlandırmıştır. Bu başarılı dram filmi dışında diğer yapımlar için aşağıdaki linkte tavsiyeleri de bulabilirsiniz.

Yukarıda açıklamalarına yer verdiğimiz eserleri olduğu gibi diğer yapımları da http://www.filmiburadaizle.com/category/dram-filmi-izle/ adresinde görebilirsiniz.