En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Gösterimdeki Sinema İzle, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Gösterimdeki Sinema İzle

Hemen Sinema İzle


Evde yalnızsınız ve kendinize bulabileceğiniz en büyük eğlence kaynağı sanırız sinema izle fırsatıdır. Belki de çoktandır kendi başınıza bir film seyretmiyorsunuz ya da kafanızı dinlemek için bulduğunuz tek çözüm de bu olabilir. O zaman hemen kolları sıvayıp seçeceğiniz filmle birlikte koltuğunuza rahatça uzanın ve keyfini çıkarmaya başlayın. Biz de sizin seçiminize katkıda bulunmak için bir kaç tane film tavsiyesini bu yazımızda paylaşalım sizlerle.

Bu yılın aksiyon filmleri arasında yer alan no escape yani kaçış yok tam bir koşturmaca içinde geçiyor, filmde bir saniye yok ki hareket olmasın. Son dönemlerin bu kaliteli yapımının konusuna gelirsek, filmin özeti şu şekilde gerçekleşiyor;

David başarılı bir mühendis olmasına rağmen son çalıştığı iş yerinde patronla arasının bozulması nedeniyle işine son verilmiş biridir. Karısı ve iki küçük kızı ile mutlu bir hayat planı yapan David son çare olarak bir su firmasının yurt dışı görevini kabul eder. Her şey ailesinin de desteğini alan David için iyi başlamışken uçaktan inmeleri ile birlikte bu uzak Asya ülkesinde ne yapacaklarını bilemez bir noktaya gelmişlerdir. Hiç bir şirket yöneticisinin kendisini almaya gelmediğini gören David ailesi ile birlikte otele yerleşir, ancak ertesi sabah kalktıklarında bir devrim olmuş ve hükümet yıkılmıştır. İşin garibi hükümetin yıkılmasına neden olan olay ise su ile alakalıdır ve isyancılar bunun tek suçlusu olarak Amerikan su şirketini görmektedir, yönetimi devralan isyancılar aynı zamanda ülkedeki tüm yabancıları da buldukları yerde öldürmeye başlamıştır.

Ailesini de alarak kaçmaya başlayan David türlü badirelerden geçtikten sonra Wietnam sınırına kadar gelebilmiştir, fakat burada ise onları bir sürpriz beklemektedir. Baştan sonra heyecan ve gerilim yüklü bu filmi sakın kaçırmayın.

On üç günah bir başka önemli yapım olarak izleyicisi ile geçtiğimiz ay buluştu. Entrika ve macera dolu filmin kısaca konusuna değinmek gerekirse, olay New York şehrinde geçiyor.

John evlilik hazırlığı yapan ve bununla birlikte işinde pek de başarılı olamayan bir pazarlamacıdır. Patronun gözünden kaçmayan hataları nedeniyle işinden çıkarılır. Vahşi kapitalizmin darbesini yiyen John bir akşam hiç tanımadığı birinden bir telefon alır. Telefondaki kişi ondan yapmasını istediği on üç görev olduğunu ve her kademede işi yaptığı takdirde alacağı paranın da katlanacağını söylemektedir. Önceleri kabul etmek istemeyen John paranın bir milyon dolara çıkması ile birlikte iştahı kabarmış bir şekilde görevleri teker teker uygulamaya başlayacaktır. Önceleri hoş gelen bu görevler daha sonra ise iyice zor kararlar almaya doğru gidecektir. Bu güzel sinema izle filmini de hemen sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaliteli filmleri adresi olan sitemizde birbirinden ilginç aksiyon, macera, komedi, korku, gerilim, animasyon,aile filmlerini bulabilirsiniz, filmlerimizi  sayfasından takip edebilirsiniz.