En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Zirkonyum Diş Hem Pratik Hem Kaliteli, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Zirkonyum Diş Hem Pratik Hem Kaliteli

Zirkonyum Diş Hem Pratik Hem Kaliteli


     Öyle bir metal düşünün ki, modern akıllı cihazlarda kullanılmasının yanı sıra, tıp dünyasında da geniş bir kullanım amacı bulunan, doku dostu, insan derisi ile uyumlu, üzerinde bakteri barındırmayan, pek çok sağlık problemine çözüm getiren. Adını belki çok az duyduğunuz belki de hiç duymadığınız B grubu metallerinden olan zirkonyum elementi, yukarıda saydığımız tüm her şeyi tek başına karşılayabilmektedir. Bu metal kullanılarak kaplanan dişler de, çok kaliteli ve çok estetik bir görünüşe sahip olmaktadır.

     Zirkonyum diş kelimesini duyunca, dişlerime metal kaplanacak, siyah olacak algısına kapılmayın hemen. Bu metal özel yöntemler ile parlatılıp, diş ile aynı beyazlığa gelmesi sağlanmaktadır. Ayrıca, parlaklık ayarı da yapılan metal, çok şık bir görünüşe sahip olmaktadır. Estetik açıdan, dişlerinizi görenler hayrete düşürecekken, dayanıklılık ve kullanışlılığı bakımından da siz rahat edeceksiniz.

    Üç aşamada hızlıca uygulanan pratik bu diş kaplama protezlerinin birinci aşamasında, kaplanacak olan diş minesinin kalınlığı hesaplanır, törpülendikten sonraki değeri de bu değere ek olarak yazılır ve bu veriler protezi üretecek olan laboratuara gönderilir. Laborant veriler ışığında zirkon plaklarının iç hacmini, dış hacmini verilere uygun bir şekilde oluşturur. Beyazlık ve parlaklık değerlerini ayarlar adından plakaları hekime geri gönderir. Hekim, gelen plakaları, törpülenen diş minenizin üzerine doğrudan yapıştırır ve işlemi sonlandırır. Uygulanışı bu denli pratik ve kolay olan zirkonyum diş fiyatları son derece de kalitelidir.
zirkonyum diş

     Diş etinizde bulunan bakterilerin yaşayabileceği uygun ortam koşullarını ortadan kaldırıp, diş eti hastalıklarının önüne geçer. Hiçbir şekilde alerjiye neden olmaz. Son derece sağlıklı ve kullanışlıdır. Yapısı itibari ile oksitlenmez, basınca dayalı deformasyona uğramaz. Üzerinde tartar oluşmaz. Bu şekilde, hayatınızın sonuna kadar estetik görünüşünü kaybetmeden düzgün bir şekilde kullanırsınız.