En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: YEP YENİ BİR BURUN ESTETİĞİ, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

YEP YENİ BİR BURUN ESTETİĞİ

YEP YENİ BİR BURUN ESTETİĞİ

Bayanların son dönemlerin de ki vazgeçilmezlerinden biri olan burun ameliyatlarının yapılışı artık daha da kolay. Burun ameliyatları genel de bayanların estetik amaçlı yaptırdıkları ameliyatlardan bir tanesidir. Genel de bayanlar estetik yaptırmaya çoğu zaman korkarlar ama artık son dönemde ki teknolojiler artık her şey daha kolay. Burun estetiği ameliyatı yapılırken genel de hastalara genel aneztesi verilir ve hastalar tamamen uyku halinde olurlar. Yani hasta aslın da hiç bir şeyi hissetmez ve uyandığın da sargı içerisinde ki bir burun ile karşılaşır.

Bir süre sonra sargı çıkacaktır ve hasta ancak yeni burnunu o zaman görecektir. Tabi bir çok doktor artık sargıya almadan önce asistanlarına fotoğraflarını çektirtiyor ve sonra sargıya alıyor. Yani artık ortalama 2 saat içerisin de burnunuz yep yeni bir burun olacak ve harika bir buruna sahip olacaksınız. Tabi ameliyatların yüzde doksanı başarılı geçse de yüz de onu bazen istenildiği gibi olmuyor. Onun için herkesin ameliyat olması da doğru bir şey değildir. Ameliyat olmak için önceden doktora bir röntgen fotoğrafı götürmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Ameliyatlar genel de 2 saatlik ameliyatlar olup hiç bir ağrı sızı olmadan yapılıyor. Tabi gideceğiniz doktorun da önemi büyük. Daha önceden bir çok kez bu ameliyatı yapmış birine giderseniz sizin için daha iyi olacaktır. Burunlar genelde kişinin istediği gibi yapılıyor artık. Tabi bu ameliyat yapılırken kişinin burun yapısı da yeterince önemli.  Sıfırdan burun yapmak kadar zor bir ameliyat herhangi bir doktorun yapabileceği kadar kolay bir iş değildir. Bu sebepten ötürü burnunuzun yapılacağı sıfırdan görülen işlemlerde, uzman estetik cerrahına ek bir başka estetik cerrah da mutlaka olmalıdır.

Cerrahinin tüm aşamalarını, öncesi, sonrası ve nasıl yapıldığını öğrenmek için http://www.istanbulestetik.gen.tr/burun-estetigi-fiyatlari.htm sayfasına bakabilirsiniz.