En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Vizyondaki Filmler, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki Filmler


Yağmurların gelmesi ile birlikte kapalı alanlarda eğlence anlayışına dönüş yapmak vizyondaki filmler için de önemli bir seyir zevki oluşturacak listeler tutmamıza neden oluyor. Önce araştırdığımız bu filmleri ilk fırsatta belki de hafta sonunu değerlendirmek ve daha güzel bir gelecek haftaya başlamak için listemize ekleyebiliyoruz. Hem kendi zevkimize uygun hem de sevdiklerimizle hoş dakikalar geçirebileceğimiz bu filmlerin listesine ve dolayısıyla fragman gösterimlerine filmi burada izle adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Yaz dönemi boyunca dünya sinemasında olduğu gibi yerli yapımlarda da hem çekimler tamamlandı hem de montaj aşaması elden geçerek film tanıtım reklamlarının dönmesi sağlandı. Ülkemizde yabancı sinemalarda şu anda gösterimde bulunan 88, 13 günah, yanlış kapı, yarım kilo et, hitlere suikast, son şans ve marslı gibi filmler oldukça revaçta bir şekilde izleyiciden not alan filmler. İsterseniz kısa kısa bu filmlerin konularına da değinelim biraz. Böylece en azından film hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

88, bir Kanada filmi ve bir intikam filmi ayrıca. Sevdiği erkekle kaçma ve evlenme planları yapan bir kadının sevdiği erkeğin öldürülmesi üzerine intikam duygularının artmasına yer veriyor. Film anlatı nedeniyle geri dönüş sahneleri ile izleyiciyi bağlamak istiyor, buna karşın ise sahne geçişlerinde bazen kafanızın karışmasına da neden oluyor. Kısaca, konuyu tam bağladım dediğiniz yerde başka bir gelişme filmin akışını değiştiriyor. Sonunu izlemeden anlayamayacağınız sinemalardan biri.

13 günah, işinden atılmış ve tam da düğün hazırlıklarına başlamış, borçları gırtlağa dayanan birinin macerasını anlatıyor. Kim olduğunu bilmediği birinden telefon alan kahramanımız her birini başarılı bir şekilde sonuçlandıracağı on üç görev sonunda inanılmaz bir para kazanacaktır. Önceleri keyif veren bu yarışma daha sonra ise kabusa dönüşecek,kahramanımızı köşeye sıkıştıracaktır.
vizyondaki filmler

Yanlış kapı Keanu Reeves hayranları için iyi bir gerilim filmi. Hafta sonu çocuklarını ve eşini tatile gönderen bir ev resinin tehlikelerle geçen iki gününü anlatıyor. Başarılı bir mimar o cumartesi sabahı kapısını iki güzel genç kıza açar. Kızların kalacak yerinin almamasından dolayı onları yağmurdan koruyan kahramanımız ise başına geleceklerden habersizdir.

Vizyondaki filmler serisinde Van Damme hayranlarına da yer var. Yarım kilo et ile tekrar seyirci karşısına çıkan oyuncu bu sefer kendini Filipinler'de buluyor. Kardeşinin kızına böbrek vermek için Fransa'dan gelen kahramanımız gereksiz bir otel macerası sonrası sabah kalktığında böbreklerinden birinin alınmış olduğunu görüyor. Her şeyi alt üst eden ve küçük bir kızın hayatını kurtaracak olan böreğini bulmak için kendini olmadık maceraya atıyor.

Elser Hitler'e suikast yapmaya çalışan sıradan bir marangoz. Münih'te sahne altına bombayı yerleştirir, fakat Hitler konuşmasını kısa keser ve oradan ayrılarak suikastten kurtulur. Elser ise İsviçre sınırından geçmek üzereyken yakalanır. Sorgulama sahneleri ile dikkat çeken film tarih filmlerini özellikle yakın tarihi severleri de kucaklıyor.

Son şans, hayatında zirve yapmış bir boksörün bir anda danışmanının işten ayrılması ile nasıl çaresiz kaldığının bir öyküsü. Sonunda ders veren bir boksör olan kahramanımız artık kendi namını değil, öğrencilerinin ününü koruyacaktır.

Marsa yolculuk yapan bir geminin fırtınaya yakalanması sonucu ekipten birinin kaybolmasını konu alan filmde, Mars'ta nasıl yaşanırın cevabı da veriliyor. Adını kitaptan almış olan film geçen sene Amerika'da gösterime girdi.

Tüm bu yerli ve yabancı filmleri adresinde bulabilirsiniz.