En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Vip Seviyede Nakliyat Hizmeti, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Vip Seviyede Nakliyat Hizmeti

Vip Seviyede Nakliyat Hizmeti

       Türkiye’de bulunan nakliyat firmalarından ne yazık ki sadece üç ya da dördü bu alandaki hizmeti vip seviyelerinde görebilmektedir. Peki, böylesine önemli bir hizmeti, bu kadar yüksek seviyelerde görebilecek bir firmada aranması gereken kriterler nelerdir?

      Bir firma, nakliye hizmetini vip seviyesinde görebilmesi için her şeyden önce köklü bir geçmişe sahip olmalıdır. Bu alanda en az yirmi yıllık parça eşya taşımacılığı yapak firmaları arayın. Ortalama 30 firma buldunuz mu? Geri kalan tüm seçenekleri eleyin. Şimdi firmanın kullandığı araçlara bakalım. Bu kalitede bir hizmet için araçlar en fazla 2 yaşında olmalıdır. Lüks sınıfı kamyon, kamyonet ya da tır sınıfı araçlar olmalıdır. Araçların kasa kısımlarında, farklı eşya tipleri için farklı raflar bu rafların birbiri içinde ayrılmış bölmeleri olmalıdır. Ayrıca, her raf çelikten olmalıdır ve araca yandan ve alttan sabitlenmiş konumda tutulmalıdır. Raf gözeneklerinde parça eşyaları sabitleyecek aparatlar mutlaka bulunmalıdır. Kasa zemini ne çok yumuşak ne çok sert özel bir plastik ile kaplanmalıdır. Araç kasası su yalıtımı ile korunmalıdır. Nakliye asansörü ve aperatif taşıma gereçlerinden en az dört çeşit araç mutlaka bulunmalıdır.

    Bu seviyede hizmet veren firmanın personelleri de uç seviyelerde olmalıdır. Şoförler, resmi kıyafetler ile hizmeti görmelidir. Paketlemeden ve yerleştirmeden sorumlu personel alanlarına uygun eğitimler ile eğitilmelidir. Personel gerekli görüldüğü anlarda, mukavemet dayanımı gibi konularda da bilinçlendirilmelidir. Parça eşyalar, ilgili noktadan araçlara yerleştirilip, varış yerinde ilgili noktaya indirilip, istenilen ev ya da ofisin ilgili bölümlerine profesyonel şekilde konumlandırılmalıdır. Müşterinin gerekli görmesi halinde tüm parça eşyalar sigortalanmalıdır ve bu seviyede hizmet veren firmalar kesinlikle hiçbir müşterisinden komisyon almadan, aldıkları eş ücretler ile kalitelerini maksimum seviyede ihtiva etmelidir. Danışma ve ücretsiz eksper uygulaması için talebi http://www.merkeznakliye.com/ adresinden yapabilirsiniz.