En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: GÜZEL GÜLÜŞÜ HAK EDENLERİN MERAKI LAMİNE DİŞ FİYATLARI, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

GÜZEL GÜLÜŞÜ HAK EDENLERİN MERAKI LAMİNE DİŞ FİYATLARI

GÜZEL GÜLÜŞÜ HAK EDENLERİN MERAKI LAMİNE DİŞ FİYATLARI

Sağlıklı gülüşlere ve özgüvenle çevrenize saçabilmek için beyaz dişlere sahip olabilmeniz önemlidir. Günümüzde gerek sigara kullanımı gerek dişlerin bakımına dikkat edilmemesi sebebiyle dişlerde çürüme ve sararma meydana gelmektedir. Bu yüzden diş hekimliği bu yönden birçok gelişme göstermektedir ve çalışmaktadır. Ve özellikle ön dişlerde uygulanan ve en sağlıklı olan tedavi yöntemi lamine diş kaplamadır. Alt yapısında metal kullanılmayan lamine diş tedavisinde estetiğin yakalanması oldukça kolaydır. Diş beyazlatma işleminin başarılı olmadığı durumlarda beyazlığın sağlanmasını yerine getirmektedir.

   Peki bu lamine diş kaplama hangi durumlar yapılıyor? Dişler arasındaki boşluklarda, kırık veya yontma dişlerde, lekeli veya renksiz dişlerde, microdontia, anormal ya da konik dişlerde ve diş çürüklerinde kullanılmaktadır. Peki lamine veneer kron tedavisi ne kadar sürmektedir? 3-4 seans sonrasında halledilmektedir. Porselen lamine veneer kuronların bakımı ise oldukça önemlidir. Diş fırçalamanın yanı sıra ağız gargarası ve diş ipi kullanmanın önemi oldukça önemi büyüktür. Ön dişlerde ceviz vb. sert gıdalar kırılmamalıdır. Eğer diş sıkma gibi bir durumunuz varsa gece plağı kullanmanız tavsiye edilmektedir. Altı aylık kontrollerden ihmal edilmemeli. Tırnak yeme gibi alışkanlıklardan vazgeçilmelidir. Diş hekimliğinin altın kurallarından biri olan canlı dokuyu olabildiğince korumak ilkesine en uyumlu tedavi yöntemlerinden birisidir.

   Lamine diş fiyatları ise tam kuron kaplama fiyatlarına göre daha uygundur. Kaplanan malzemenin kalitesine ve işçiliğine göre fiyatları değişmektedir. Ortalama 500 tl civarında gezinen fiyatlarla daha sağlık ve güçlü gülüşlerle kaybolan özgüveninizi yerine getirebilmeniz mümkün. Peki lamine veneer kuronların avantajları nelerdir? Porselen kaplamalarda porselen çok ince bir tabaka halinde koyulduğundan dolayı ışığı geçirmesi ve yansıtması yönüyle gerçek dişe oldukça yakındır. Ve çok az bir aşındırma gerektirdiğinden gerçek dişinize çok zarar vermemiş olacaksınız.

Güncel ücretler hakkında tam bilgiye ulaşmak için http://www.estetikdishekimligi.org/lamina-dis-fiyatlari.htm sayfasından iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.