En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Film İzle, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Film İzle

Film İzle


Sinema sektörü tarih olarak bir asra yaklaştı. Tarihe ışık tutan siyah beyaz filmlerle dönemin şartlarını ve doğasını öğrenebiliyoruz. Her dönemin tarihi, siyasi olayları hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan filmlerde bulunmakta. Geçmişte tabi ki sadece bu konular yoktu. Uzun kirpikli,  saçları büyük topuzlu, yüksek kalın topuklu ayakkabı giyen kızların oynadığı filmlerde vardı. Bu filmlerin erkek aktörleri ise İspanyol paça pantolonları giyinmiş, saçları enseden hafif uzun oyunculardı. 

O zamanlar aşk filmleri de vardı, bugün tebessümle izlediğimiz aksiyon filmleri de. Sonra renklendi ekranlar, moda film oyuncularının giyindiği kıyafetlerle şekilleniyordu. Saç modelleri, sanatçının adını almaya başlamıştı. Sonra sinema salonları açıldı. Pür neşe gidilen, bazen hüngür hüngür ağlarken dönülen, bazen ise replikleri ezberleyip şakalaşmalar yapılan sinema yolları. Gerçi bu hala değişmedi. Bu konuyla ilgili bir örnek ise, arkadaşlarla gittiğimiz bir sinema filmiyle ilgili. Emmy ödüllü bir dram filmine gitmiştik. Film izlerken, başrol oyuncusu kız o kadar iyi oynuyordu ki onun yaşadıkları bizi çok etkiledi gözyaşları içinde kalmıştık. 
film izle

Bitince salandan ayrıldık biraz kendimize geldik. Fakat bir arkadaşımızın kendisine gelmesi uzun sürdü. Yolda yürürken bile ağlaması o kadar dikkat çekiyordu ki, soranlar hatta yardım etmek isteyenler oldu. Etkisinden uzun süre çıkamamıştı. İyi bir senaryo, konusunda uzmanlaşmış yönetmenlerle hayat buluyor. Bizlere ise oturup keyifle izlemek düşüyor. Lakin her film aynı etkiyi yaratmıyor yönetmen çok emek harcasa da senaryo o kadar sıkıcı oluyor ki filmin ilk yarısında bırakmak zorunda kalınıyor. Film izlemek, vakit alan bir seyir halidir ve doğal olarak herkes bu vaktin iyi geçmesini ister. Kaliteli filmler ise yaptığı gişe ile kalitesini belli eder. En çok rağbet gören filmler beğeniyle ortak ilerlemektedir, filmin kalitesi o kadar iyidir ki aradan uzun yıllar geçse de aynı keyifle izlene bilinir. Bu geniş sektörün içinde kendinden sıkça söz ettiren bollywood hint filmleri, duygusal senaryoları ile gişe rekorları kıran yapıtlara imza atıyor.

 Kahramanların oyunculukları ise göz dolduruyor. Sizlerin de beğenerek izleyeceğiniz bu filmler bütün ödülleri kapıyor.