En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Evde İstediğin Film İzle, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Evde İstediğin Film İzle

Evde İstediğin Film İzle

Çok uzun zaman olmuştu evde oturup keyifli bir şekilde zaman geçirmeyeli. Genelde ben bunu hep interneti açarak oradan beğendiğim bir sinemaya bakarak yapardım, geçen günlerde de aynı alışkanlığımı tekrar ettireyim dedim, ama karşılaştığım manzara neredeyse beni çıldırtıyordu. Bir tane site buldum, siteyi bulana kadar hiçbir sıkıntı veya problem yoktu, hemen ana sayfadaki filmlere bir göz attım,bir tanesini seçip hemen tıkladım üzerine, bir de baktım kocaman bir reklam sayfasına yönlendirme yapıyor. Tabi hemen kapattım o sayfayı, ancak hala film gelmemişti ekrana,bunun üzerine play tuşuna basarak hızlandırmak istedim, aynı durum yine oldu ve kocaman ekranı kaplayan bir reklam sayfası daha açıldı önüme. Onu da kapatınca video çıktı ekrana ve play tuşuna bastım bende, bir de baktım ki, filmin fragmanı dönüyor, hemen pause yapayım dedim, durmuyor, bir de yavaş ki, her tarafta reklam var ve ekran kayma yapıyor,yanlışlıkla bir başka yere tıklamamak elde değil.

Neyse azmin elinden ne kurtulur, bekledim ve yukarıdaki partlardan tek part yazan yere tıkladım, gelmesin mi yine kocaman bir reklam sayfası, hayda dedim. Onu da kapattım çaresiz ve beklemeye başladım,bir de ne göreyim film izlemek için onca giriştiğim zahmet boşa çıktı ve videonun yüklü olmadığına dair bir mesaj belirdi. Galiba dedim bu benim şansızlığım, hemen siteden çıktım ve başka bir siteye girdim.

Konuyu daha fazla uzatmadan yazmaya çalışayım, ilkinde kendinizi şansız hissetmeniz ikinci sitede de aynı felaketin sizin başınıza gelmesi için yeterli bir nedendir. İkinci sitede de bir sürü reklamla boğuştum ve haliyle filmi seyredemedim.

İnsan hayıflanıyor iki denemede de başarısız olmasına, acaba site seçmeyi mi bilmiyorum yoksa bu yalnız benim değil herkesin başına mı geliyor diyorum. O gün o maceradan sonra bu bende hırs yaptı ve iyi bir site aramaya başladım, tüm sorunlu olanları egale ederek sonunda bir tane site buldum.

Filmler hızlı açılıyor, belli ki yeni bir site ama o kadar da yeni değil bayağı bir film yüklenmiş, hiç reklam yok, ya da var ben rastlamadım, seyir keyfini bozacak bir olumsuzluk görmediğim gibi sayfa geçişleri de oldukça hızlı ne ekran kayması yapıp sizi başka yere tıklamaya zorluyor ne de ses veya görüntüde bozukluk bulunuyor. Ekran donması desen o da yok. Eh buna can sağlığı denir dedim ve siteyi sık kullanılanlara ekledim.

Biliyorum siz de aynı durumdan mustaripsiniz ve film izlemek için onca çaba harcıyorsunuz. O zaman yapmanız gereken çok basit birişlem aşağıda verdiğim linke tıklayın ve farkı görün, hem o kadar zahmete girmeye değer hem de keyifli seyir yaşamanıza zemin hazırlar.

Dilediğiniz kategoride filmleri adresinde bulabilirsiniz.