En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Ameliyatsız Yüz Germe Avantajları, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Ameliyatsız Yüz Germe Avantajları

Ameliyatsız Yüz Germe Avantajları

       Cerrahi operasyonlar ile pek çok riski de beraberinde yaşamak istemeyen hanımlar ve beyler özellikle son sekiz yılda, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen bu cilt sıkılaştırma yöntemlerine ağırlık vermeye başlamıştır.

      Şimdi size cerrahi operasyon gerektirmeden yüzdeki kırışıklıkları gideren farklı yöntemlerin avantajlarını anlatalım. İlk olarak dolgu türündeki uygulamaları değerlendirelim. Bu uygulama yüz bölgesinde doku hasarı ya da su düşüklüğü sonucu oluşan kırışıklıklara fayda sağlamaktadır. Ayrıca, hacim kaybına uğramış hemen her cilt bölgesinde, hacim doldurma işlemi olarak kullanılabilmektedir. Dolgu yöntemi, ciltteki kırışıklıklara etki etmekle birlikte, cildin normalden daha hacimli gözükmesine de olanak tanıyan bir yöntemdir. Buna ek olarak özellikle bayanlarda yaşanan, göz altındaki bölgelerdeki hacim kayıpları da gene bu yöntem ile kolaylıkla giderilebilmektedir.

     İkinci sırada ameliyatsız yüz germe yöntemi olarak sizlere yüz mezoterapisi yönteminin faydalarını açıklayacağız. Genel olarak, enjeksiyon yardımıyla kırışık olan deri bölgesi altına özel solüsyonlar gönderilerek ihtiva edilen bir yöntemdir. Yöntem, sadece standart bir kırışık giderici yöntem olmaktan ziyade, kan dolaşımı üzerinde olumlu etkisinden, cilt altındaki lekeleri çözücü etkisine kadar pek çok alanda hizmet verebilmektedir. Göz altı morluklarının giderilmesinde de gene bu yöntem tercih edilebilmektedir.

     Listelimizin üçüncü sırasında Themage yöntemini ele alacağız. Bu yöntem hakkında ilk olarak şunu söyleyelim ki, sınıfının diğer anti-aging tedavi yöntemlerine oranla çok daha fazla popüler bir yöntem olarak Türkiye’de ve tüm dünya genelinde tercih edilmektedir. Yöntem genel olarak radyo frekans dalgaları kullanılarak uygulanıyor. Deri bağ dokuları bu frekans dalgaları ile ısınıyor ve sıkılaşıyor. Oldukça etkili bir uygulamadır öyle ki, tek bir seansın etkisini bile yıllarca görebilmeniz muhtemel. Ayrıca son derece zararsız bir uygulamadır, ertesi gün eski yaşantınıza tamamen geri dönebilirsiniz. Ayrıntılar için sayfasına bakabilirsiniz.