En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Kurye Hizmetleri, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Kurye Hizmetleri

Hayatı kolaylaştıran unsurlardan biri de, çeşitli evrakların yanı sıra paket taşımacılığının üstlenilerek alıcıdan alınıp, teslimat adresine hızlı bir şekilde ulaştırılması. Şehirler arasında yapılan bu işlem kargo hizmetleri ile yerine gelirken, şehir içi hizmet ayağını da kurye hizmetleri oluşturuyor.

Bireylerin internet üzerinden yapmış oldukları alışverişlerinin aynı gün hatta aynı saatler içinde eline ulaşması gibi bir niteliğe sahip olan hizmetin işletmeler açısından faydası ise ulaştırılması gereken evrakların hızlı bir şekilde dağıtımıdır. Aktiviteler gibi durumların kitleye bildirilmesi açısından kuryecilik önemli sac ayağı oluşturuyor.

Dosya, evrak, mektup, paket, posta gibi acil ulaştırılması gereken bu taşınırları İstanbul geneline hizmet veren İnci Kurye farkı ile karşılayabilirsiniz. Yay kurye, motorlu kurye, acil kurye, VIP kurye, ekspress kurye ve araçlı kurye seçeneklerinden biri ile dilediğiniz yere günün yirmi dört saati dilediğiniz biçimde ulaşımını sağlayabilirsiniz.

Kuryecilikte yirmi yıllık bir birikim ve deneyim sonucu hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, sorumlu ve farklı firma anlayışını dünya ölçeğinde kalite ile buluşturuyor.

Sosyal yaşamın daha çok içinde olmak isteyen büyük şehir insanı veya müşterilerine daha hızlı ulaşmak isteyen işletmeler için en büyük engel kuşkusuz trafik keşmekeşi. İstanbul gibi bir şehirde aynı bölge içinde yalnızca 30 dakikada teslimat gerçekleştiren firmamız, şehir genelinde ise 180 dakikada adrese teslimat yapıyor.

Ekonomik fiyat ayrıcalığını da tüm müşterilerine sunan şirketimiz, tam üç yıldır herhangi bir fiyat artışını ücretlerine yansıtmadan aynen devam ettiriyor.

Şirketimiz hizmetlerini haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati gece veya gündüz demeden alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Çağrı Merkezimiz ile kontak kurmak ve adresinizi bildirmek.

İnternet sitemiz http://www.incikurye.com sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.