En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: kiralık lüks oto, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

kiralık lüks oto

Dünya geneline bakıldığında kiralık lüks oto hizmetlerinin son yıllarda önemli bir sıçrama yaparak talep gördüğünü hemen söyleyebiliriz. Özel günler başta olmak üzere daha çok işletmelerin talep ettiği bu hizmet ülkemizde de son yıllarda önemli bir artış gösteriyor. Bu artık sektörün bir adım daha ileriye gittiğinin de bir göstergesidir ayrıca. Diğer yandan fiyatlar açısından ise normal araç kiralamanın elbette biraz üstünde rakamların konuştuğunu söylemek de gerekiyor.

Lüks otomobil sınıfına daha çok limuzin türü girdiği doğrudur, ancak bir efsane olmakla birlikte tüm teknolojik üstünlükleri kapsayan ve pek çok ayrıcalıklı özelliği barındıran bu otomobiller konforun çok daha ötesinde neredeyse bir ev rahatlığı ve bir ofis görünümü le mükemmel bir hizmetinde varlığını simgeliyor. Çoğu zaman özel üretim ve tasarım araçların bulunduğu bu otomobil ve araçların arasında dünyanın tanınmış önemli markalarının da modellerine rastlayabiliyoruz. Bu markalardan başlıcaları mustang, porsche, ferrari, lamborghini ve mercedes gibi markalardır.

Ülkemiz yol şartlarına uygun olarak bünyemizde barınan araçlarımızın kiralama hizmeti ise günlük, haftalık ve aylık olarak gerçekleşiyor. Bu araçlarımızı görmek için web sitemiz içeriğinde özel kataloğumuzdan yararlanabilir ve araçları yakından tanıyabilirsiniz.

Bir gereklilik olarak doğan ve bununla birlikte tüketici talepleri neticesinde hayata geçen lüks araçlar, sözleşme kapsamı dahilinde tüketici haklarına uygun şartlar çerçevesinde kiralanırken, sözleşme kapsamı dışına çıkacak her türlü durumda tüketici sorumluluğunda kiralanıyor.

Dünyanın en pahalı otomobil ve arabalarının bulunduğu filomuzda siz değerli müşterilerimiz için bakımı ve temizliği düzenli yapılmış onlarca marka ve modelimiz arasında dilediğinizi rahatlıkla operasyon çağrı merkezimiz ile doğrudan irtibata geçerek temin edebilirsiniz.

Sadece bir imza karşılığı bu üstün hizmet vasfından yararlanabilir, unutulmaz günler geçirebilirsiniz. Bugün İstanbul'un en büyük kiralama şirketi olarak bünyemizde toplam bin üç yüz seksen beş adet araç tahsisi bulunuyor. Bunlara ek olarak ise lüks otomobiller ayrı bir kategoride sizlere sunuluyor.

Tüm model ve markaları yakından görmek için  sayfamıza bakabilirsiniz.