En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: Botoks veya botox, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

Botoks veya botox

Yaşlanmayı geciktiren bir uygulama olan botoks boyun ve yüz bölgesinin sağlığını konu alıyor. Kırışıklıkların yok edilmesinde son yıllarda en pratik ve en hızlı çözüm olan uygulama aynı zamanda etkisinin uzun olması ile de dikkat çekiyor.

Bilindiği gibi kırışıklık dediğimiz ve yirmi yaşında bile kişilerde görülen bu durum otuzlu yaşlar ile birlikte artmaya başlıyor. Kırklı ve ellili yaşlarda ise daha derin çizgiler olarak karşımıza çıkıyor. Çok erken yaşta mücadele edilmesi ancak doktor onayına ve görüşüne bağlı olan bu durum, sinirlerin uyarılması yoluyla cilt derisinin stres, çevre şartları, mimik hareketleri, sigara gibi nedenlere bağlı olarak yüz ve boyun bölgesinde çizgilerin, dolayısıyla kırışıklıkların oluşmasına neden oluyor. Zaman içinde artışını da göz önüne alırsak, kişinin genç görünme ve bu sorundan kurtulma çözümleri aramasını da yadırgamamak gerekiyor. Bilinen en kolay çözüm ise seansı maksimum on dakika süren botox tekniği.

Tam doz olarak uygulanan teknik, hemen yirmi dört saat içinde iyileşme göstermeye başlıyor. Üç ile dört gün içinde ise kişide belirtiler belli olmaya ve akabinde kırışıklıkların kaybolmaya başlaması süreci takip ediyor. On beşinci gün kontrolünde gerekli duyulduğu takdirde yarım doz uygulanabiliyor. Buna karşılık bir seansta uygulanan tedavi yaklaşık altı ay kadar rafine oluyor. İkinci ya da üçüncü seanslarda yaşa ve kişinin iyileşme sürecine bağlı olarak tedavi uygulandığında ise bir seansta uygulanan çalışma sekiz ay ile bir yıl süre içinde etkisini kaybetmiyor.

Ortalama olarak yılda iki kereden fazla yapılması tavsiye edilmeyen çalışma hakkında tüm ayrıntıları İstanbul Estetik Merkezi Çağrı merkezinden temin edebilir, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlk aşamadan son aşamaya kadar tüm detayları http://www.istanbulestetik.gen.tr/botoks.htm sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca doktor randevu talebi için operasyon çağrı merkezimiz ile görüşünüz.